Handanović vse bližje scudettu, Juventusu derbi za LP

Nogomet 7. Apr 202122:05 0 komentarjev
REUTERS/Daniele Mascolo

Inter in Juventus sta na zaostalih tekmah v Serie A vpisala zmago.

Inter je brez kaznovanega Brozovića in poškodovanega Perišića z 2:1 premagal Sassuolo.

V 10. minuti se je med strelce vpisal Romelu Lukaku. Belgijec je v 67. minuti vpisal asistenco za zadetek Lautara Martineza. Končnih 2:1 je v 85. minuti postavil Traore.

Juventus je z 2:1 premagal Napoli. V 13. minuti se je med strelce vpisal Cristiano Ronaldo. Svoje je dodal tudi Paulo Dybala, ki je zadetek dosegel v 73. minuti, zgolj štiri minute po vstopu v igro. Za gostje iz enajstmetrovke v 90. minuti gol dosegel Lorenzo Insigne.

Inter je na prvem mestu in pri 71 točkah. Pred Milanom imajo 11 točk prednosti. Juventus je na tretjem mestu in pri 59 točkah in točko prednosti pred Atalanto. Napoli je na petem mestu s 56 točkami. Sassuolo je pri 40 točkah in na devetem mestu.