Hazard se je po burnem odzivu navijačev opravičil

Liga prvakov 6. Maj 202123:06 > 23:09 0 komentarjev
Eden Hazard, Real Madrid
Eden Hazard. Foto: REUTERS/Toby Melville

Eden Hazard je po sredinem porazu v Londonu, ko je Real Madrid ostal brez uvrstitve v finale nogometne Lige prvakov, razjezil navijače belega baleta. Po zadnjem sodnikovem žvižgu so ga kamere ujele, kako se prešerne volje zabava z nogometaši Chelseaja, svojimi nekdanjimi soigralci. Za obnašanje se je navijačem že opravičil.

Eden Hazard, za katerega je Real Madrid Chelseaju pred dvema letoma odštel kar 115 milijonov evrov, vsaj do zdaj ni upravičil visokega zneska. Od odvečne teže, do poškodb in slabih predstav je le nekaj od razlogov, zaradi katerih se je pri navijačih belega baleta znašel na slabem glasu.

Nikakršne usluge si ni naredil niti na sredini tekmi v Londonu. Večji del povratnega obračuna polfinala Lige prvakov je bil znova neviden, nato se je po tekmi še zabaval z nasprotniki. Veliko kritik je bil deležen, ker so ga kamere ujele med smehom na zelenici Stamford Bridga. Da gre za njegove nekdanje soigralce ni zadosten izgovor. Zgražali so se številni navijači, klubski uradniki in tudi medijske hiše, ki zvezdniku očitajo neprimerno obnašanje.

Belgijski napadalni vezist se je navijačem opravičil v izjavi v angleškem in španskem jeziku, ki jo je objavil na družbenem omrežju Instagram: “Žal mi je. Prebral sem številna mnenja glede mene in ni bil moj namen žaliti navijače Real Madrida. Vedno sem sanjal, da bi zaigral za Real Madrid in sem sem prišel, da bi zmagoval. Sezone še ni konec in skupaj bomo dobili bitko za La ligo! Hala Madrid!”

Morda se lahko odkupi v nedeljo, ko Real Madrid v izjemno pomembni tekmi za razpet španskega prvenstva igra proti Sevilli.Tekmo s pričetkom ob 21. uri so lahko v neposrednem prenosu pogledate na Sportklubu!

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!