Januzaj: Želim dokazati, da je United naredil napako

Liga Europa 18. Feb 202110:47 0 komentarjev
Adnan Januzaj
David Ramos/Getty Images

Zvezdnik Real Sociedada Adnan Januzaj je pred prvo tekmo 1/16 finala Evropske lige dejal, da mu bo čudno igrati proti nekdanjemu klubu iz Old Trafforda.

“To bo čudna tekma za mene. Prvič bom igral proti svojemu nekdanjemu klubu, toda želim dati vse od sebe in zmagati. Želim pokazati ljudem iz Manchester Uniteda, da so naredili napako, ker so me tako lahko pustili,” je pred obračunom, ki ga nocoj od 18:40 naprej spremljajte v živo na SK 1, dejal Adnan Januzaj in dodal: “Še naprej imam rad Manchester United, v tem smislu se ni nič spremenilo. Odrastel sem v tem klubu. Z veliko igralci sem v prijateljskem odnosu in smo ves čas v kontaktu prek video klica ali igramo skupaj igrice. Sploh s Paulom Pogbajem, tako da mi bo še bolj čudno igrati eden proti drugemu.”

Zaradi velikega števila okuženih v Veliki Britaniji je število letov, ki lahko priletijo na področje Španije, močno omejeno, zato bodo Baski rdeče vrage gostili v Torinu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!