Laporta v Barci želi Haalanda in Alabo

La liga 12. Mar 202112:30 0 komentarjev
Sebastian Widmann/Getty Images

Joan Laporta se je po gladki zmagi na nedeljskih predsedniških volitvah po 11 letih vrnil na čelo Barcelone.

Povratek Joana Laporte na predsedniško mesto naj bi naznanil, da bo Lionel Messi ostal v klubu, piše madridski As. Prva želja novega predsednika Barcelone je napadalec Borussie Dortmund Erling Haaland. Laporta je v odličnih odnosih z menedžerjem mladega napadalca, kar je menda največji adut Barce. Za Norvežana se že dalj časa zanima tudi Real Madrid, zato pri As-u dodajajo, da bi lahko spremljali zanimivo bitko za njegov podpis med največjima španskima kluboma.

Druga želja Laporte je član Bayerna David Alaba. Avstrijski branilec bo poleti po izteku pogodbe zapustil Bayern in Real je bil dolgo časa prvi favorit za njegov podpis. S prihodom Laporte se v igro vrača tudi Barcelona, ki potrebuje novega vodjo zadnje vrste.

Izvolitev Laporte za novega predsednika Barcelone bo oživela vojno med Realom in Barcelono. Laporta je že kontaktiral agenta Davida Alabe, njegova velika želja pa je tudi Erling Haaland. Tudi z njegovim menedžerjem je že govoril,” še pišejo pri omenjenem španskem časniku.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!