Cavani bo za United verjetno debitiral proti PSG-ju

Liga prvakov 13. Okt 202014:58 > 15:15
Getty Images/Lintao Zhang

Rdeči vragi 20. oktobra gostujejo na Parku princev, kjer jih bo pričakal bivši klub Cavanija PSG. United ima sicer v soboto tekmo še z Newcastlom, a Urugvajca takrat, zaradi upoštevanja pravil karantene, še ne bo v kadru.

Lintao Zhang/Getty Images
Sportklub Slovenija

Cavani mora, v skladu s pravili, ki jih je predpisala vlada Velike Britanije, odslužiti dva tedna samoizolacije. Iz karantene bo lahko odšel 18. oktobra, kar pomeni, da ga ne bo v kadru za tekmo z Newcastlom. Cavani bo nastopil na tekmi 1. kroga Lige prvakov proti PSG.ju, v kolikor bo fizično pripravljen za ta obračun,” so zapisali na klubski strani.

Cavani je v Manchester prišel iz Francije 4. oktobra. Od takrat opravlja treninge doma. Poleti je bil sicer pozitiven na koronavirus. Okužbo je staknil na počitnicah na Ibizi.

Cavani se je na Old Trafford preselil kot prost igralec. Podpisal je dveletno pogodbo.