Real na Meazzi zanesljivo do treh točk

Liga prvakov 25. Nov 202021:00 > 23:01
REUTERS/Alessandro Garofalo

Na derbiju četrtega kroga lige prvakov je Real Madrid v gosteh z 2:0 premagal Inter in tako naredil ogromen korak k uvrstitvi v osmino finala.

Gostje so prišli do prednosti že v 5. minuti potem, ko je iz enajstmetrovke zadetek dosegel Eden Hazard, kar je bil njegov prvi v ligi prvakov po letu 2017. Skoraj vse možnosti Interja za zmago, ki je bil v podrejenem položaju so bile izničene potem, ko je v 34. minuti Arturo Vidal dobil dva hitra zaporedna rumena kartona potem, ko je protestiral ker sodnik Taylor ni dosodil enajstmetrovke za Inter.

Končnih 2:0 je v 58. minuti postavil Rodrigo in to praktično takoj, ko je vstopil v igro. Real se je s to zmago utrdil na drugem mestu lestvice s sedmimi točkami in eno manj od vodilne Borussie Monchengladbach.