Vidal se je znašel na edinstvenem seznamu

Liga prvakov 27. Nov 202011:43 > 11:45
Getty Images

Nogometaš Interja Arturo Vidal je postal šele tretji nogometaš v zgodovini, ki so bili v Ligi prvakov izključeni v dresu treh različnih ekip.

Arturo Vidal je na sredinem derbiju proti madridskemu Realu v samo nekaj sekundah dobil dva rumena kartona in posledično tudi rdečega. Čilenec je glasno protestiral pri glavnem sodniku Anthonyju Taylorju, ki očitno ni bil preveč navdušen nad njegovim agresivnim pristopom in ga hitro poslal v slačilnico.

Vidal je bil v Ligi prvakov izključen še v dresu tretjega različnega kluba, saj je pred tem rdeče videl tudi v času, ko je nastopal za Barcelono in Bayern Munchen. Ko govorimo o najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju, se lahko s takšno statistiko “pohvalita” zgolj še Patrick Vieira in Zlatan Ibrahimović.