Ronaldo pokritiziral poletni prestopni rok

Liga prvakov 2. Nov 201716:38 > 16:44
Clive Rose/Getty Images

Po porazu proti Tottenhamu v 4. krogu skupinskega dela lige prvakov (1:3) je Cristiano Ronaldo pokritiziral prestopno politiko kluba.

Real Madrid je pod vodstvo Zinedina Zidana zapadel v prvo večjo rezultatsko krizo. Kraljevi klub v LaLigi za Barcelono zaostaja že za osem točk, nove težave pa je razkril tudi sredin poraz proti Tottenhamu v ligi prvakov. Več kot očitno je, da Madridčani pogrešajo nekatere nogometaše, ki so jih zapustili poleti.

Prav neverjetno dolga in močna klop je bilo Realovo glavno orožje v lanski sezoni. Po njej so se poslovili PepeAlvaro Morata in James Rodriguez. Odhod trojice muči tudi glavnega zvezdnika ekipe Cristiana Ronalda, ki je bil po včerajšnjem porazu zelo zgovoren.

Po mojem mnenju bi vsaka ekipa pogrešala tri tako velike igralce,” je začel Ronaldo in nadaljeval: “Pepe je bil zelo kakovosten igralec, to velja tudi za Morato in Jamesa – za vse igralce, ki so nas zapustili. Zaradi njih smo bili močnejši.

Nočem reči, da novinci niso kvalitetni, a so zelo mladi. To je zanje prva sezona. To seveda ni izgovor, a potrebno se je zavedati, da imamo tudi težave s poškodbami. Trenutno manjkata Dani Carvajal in Gareth Bale. Ko bo ekipa kompletna, bomo zagotovo močnejši,” je še dodal Ronaldo.