Je bolezen trenerja Seville razlog za tri zadetke?

Aitor Alcalde Getty Images Sport

Sevilla je pred domačimi gledalci ob polčasu izgubljala proti Liverpoolu s 3:0. Za preobrat pa naj bi poskrbel trener, ki je svojim varovancem med polčasom zaupal, da ima raka prostate. V drugem polčasu so njegovi fantje zabili tri zadetke in se veselili točke.

Trener Seville Eduardo Berizza je zbolel za rakom prostate. Igralci pa so za to novico kot poročajo mediji izvedeli šele med polčasom. Kar jim je dalo navdiha za drugi polčas, kjer so s tremi zadetki prišli do izenačenja. Pri vsakem od zadetkov so takoj stekli trenerju v objem.

Danes je trenerjevo diagnozo potrdil tudi klub in mu zaželel čimprejšnje okrevanje.Trenutno še ni znano, koliko časa bo odsoten in koliko časa bo trajalo njegovo okrevanje. Po tekmi je Ever Banega točko posvetil prav trenerju.

Sevilla že čez dva tedna prihaja v Maribor in očitno v Sloveniji ne bo glavnega trenerja Seville.