VIDEO: Trans – neverjetno slavje predsednika Rome!

Liga prvakov 11. Apr 20189:11 > 9:14
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Italijanska prestolnica naklonjena barvam AS Rome je po spektakularni uvrstitvi njihovih nogometašev v polfinale lige prvakov preko Barcelone gorela do jutranjih ur. Neverjetnega veselja pa ni uspel skriti niti predsednik kluba James Pallotta.

AS Roma je na povratni tekmi četrtfinala lige prvakov po neverjetnem preobratu in z zmago s 3:0 nakdonadila zaostanek iz prve tekme (1:4) in se uvrstila v polfinale najmočnejšega nogometnega klubskega tekmovanja na svetu. Predsednik kluba James Pellotti pa je med slavjem končal v vodnjaku!

Ameriški milijarder italijanskega porekla je na edinstven način proslavil veliko zmago svojega moštva in se skušaj z navijači veselil enega večjih uspehov v zgodovini kluba.