"Liverpool se ne bi sekiral, če se Ronaldo poškoduje"

Liga prvakov 9. Jun 201817:43 > 18:00
Michael Regan Getty Images Sport

Nekdanji nogometaš Liverpoola Jamie Redknapp je dejal, da morajo nogometaši njegovega najljubšega kluba čim prej pozabiti na finale lige prvakov. Hkrati je izrazil empatijo do branilca Reala, Sergia Ramosa, ki ga praktično cel svet krivi za poškodbo Mohameda Salaha.

Real je v finalu lige prvakov Liverpool v Kijevu premagal s 3:1, sredi prvega polčasa je zelenico moral zapustiti najboljši igralec angleškega kluba, Salah, potem ko je doživel bližnje srečanje z Ramosom.

Egipčan si je poškodoval ramo, tako da je še zmeraj veliko vprašanje, ali bo nared za nastope na SP v Rusiji.

Obnašanje Sergia Ramosa verjetno ni bilo idealno. Toda, če bi bil v vaši ekipi in bi storil kaj takega, vi pa bi zmagali v finalu lige prvakov, bi vam to najbrž kar godilo, kajne? Če bi bila situacija obrnjena in bi eden izmed naših poškodoval C. Ronalda, se verjetno nihče ne bi sekiral. To je pač včasih nogomet. Zmaga mora biti pred vsem, česar se Ramos vedno drži,” je iskreno priznal Redknapp, vezist redsov v letih 1991-2002.

Jordan Mansfield/Getty Images