"V zadnjih 15-letih je Dinamo najboljši na Balkanu"

Liga prvakov 21. Avg 201910:31 > 10:34
partizan.rs

Napadalec Partizana Ognjen Ožegović je pred zanimivim sredinim večerom spregovoril o tem, kdo je po njegovem mnenju najuspešnejši na Balkanu v zadnjih letih.

Danes zvečer se bosta na prvi tekmi playoffa za Ligo prvakov predstavila oba največja kluba v zadnjih letih na balkanu Crvena zvezda in Dinamo. Srbski velikan se bo v Švici pomeril z ekipo Young Boysov, Zagrebčani pa bodo doma gostili Rosenborg, norveško ekipo, ki je v prejšnjem krogu premagala Maribor.

Nekaj zanimivega na temo balkanskih ekip pa je pred pomembnim sredinim večerom povedal napadalec Partizana Ognjen Ožegovič, ki je tik pred tem, da se preseli na norveško k ekipi Rosenborga

“Če gledamo rezultate zadnjih 10., 15., let potem je Dinamo najboljši klub na Balkanu. Mislim, da so v Evropi naredili največ izmed vseh klubov iz nekdanje bivše Yugoslavije,” je dejal napadalec. Najbrž ni potrebno posebej poudarjati zakaj je nogometaš Partizana raje izpostavil Dinamo kot pa svojega večnega rivala Crveno zvezdno. Nikakor pa ne smemo pozabiti, da je poleg Dinama in Zvezde v zadnjih letih na Balkanu veliko storil tudi Maribor, ko je govora o evropskih tekmovanjih seveda.