SK1, 20:15 – V Ljudskem vrtu gre zares

Liga prvakov 29. Avg 201919:41 > 19:59
NK Maribor/Facebook

Mariborčani proti Ludogortsu lovijo evropsko jesen. Znani sta obe začetni enajsterici, neposredni prenos vijoličastega boja na 1. programu in uradnem FB profilu Sportkluba!

V Ljudskem vrtu bo šlo vsak čas zares. Na prvi tekmi so se Mariborčani z bolgarskim Ludogortsem razšli brez zmagovalca in brez zadetkov. V skupinski del Lige Europa jih pelje samo zmaga, znani pa sta že obe začetni enajsterici. Neposredni prenos na 1. programu Sportkluba in uradnem FB profilu Sportklub (20:15)!

MARIBOR: Pirić, Milec, Ivković, Peričić, Viler, Vrhovec, Cretu, Kronaveter, Požeg Vancaš, Mešanović, Zahović.

LUDOGORETS: Iliev, Cicinho, Forster, Moti, Nedjalkov, Badji, Anicet, Jorginho, Wanderson, Marcelinho, Keserü.