Müller imel za gol in rekord dovolj le 10 minut

Liga prvakov 19. Sep 20192:19 > 2:21
Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Igrala se je 83. minuta srečanja prvega kroga Lige prvakov med Bayernom in Crveno zvezdo, ko je namesto Philippa Coutinha na zelenico prišel Thomas Müller in vpisal nov rekord v dresu bavarskega velikana.

Thomas Müller je v tekmi med Bayernom in Münchena in Crveno zvezdo na zelenici preživel vsega 10 minut, kar pa je bilo povsem dovolj časa, da postane rekorder kluba iz bavarske prestolnice po številu odigranih tekem v elitni Ligi prvakov.

Do tega trenutka je Müller odigral 105 tekem v elitnem tekmovanju, do včerajšnjega nastopa pa je rekord držal skupaj z legendarnim Philippom Lahmom.

Na tretjem mestu večne lestvice nastopov v dresu Bayerna v Ligi prvakov je vratar Oliver Kahn s 103 nastopi, na lestvici pa se v prvi peterici nahajata še Bastian Schweinsteiger z 89 in Franck Ribery s 87 nastopi.

Müller je na domačem stadionu ob prihodu za igro dosegel zadetek in postavil končni rezultat za zmago Bavarcev s 3:0.