Kriza v Realu: Najslabši začetek sezone v zgodovini

Liga prvakov 2. Okt 20195:54 > 5:54
Angel Martinez/Getty Images

Real Madrid v prvih dveh krogih nove sezone Lige prvakov uspel zabeležiti poraz in remi, kar je najslabši začetek sezone kraljevega kluba v vsej svoji zgodovini.

Ekipa Zinedina Zidana je u prvem krogu nove sezone elitne Lige prvakov najprej prepričljivo v gosteh izgubila proti Paris Saint-Germainu s 3:0, v drugem krogu skupinskega dela pa je na svoji zelenici na Santiago Bernabeu remizirala z moštvom Club Brugge z 2:2.

Odkar je UEFA predstavila in aplicirala nov format tekmovanja v Ligi prvakov, Real iz Madrida še nikoli ni po prvih dveh krogih ostal brez zmage.

V štirih različnih sezonah je Real izgubil prvo tekmo v Ligi prvakov, a je že v naslednjem krogu prišel do zmage.

Naslednjo tekmo elitnega klubskega tekmovanja bo Real odigral 22. oktobra, ko odhaja v Istanbul na vroče gostovanje proti Galatasarayju.