Remi Valencie in Chelseaja, zmaga za Zenit

Liga prvakov 27. Nov 201920:43 > 21:01

Obračun med Valencio in Chelseajem je znova prinesel pravo poslastico za navijače. Na koncu se je tekma na Mestalii končala z remijem 2:2. Zenit je doma prišel do zmage z 2:0 proti Lyonu.

Chelsea je v Ligi prvakov še enkrat več s svojim nasprotnikom prikazal pravo nogometno poslastico za vse ljubitelje nogometa. Potem, ko so v prejšnjem krogu doma s 4:4 remizirali z Ajaxom so tokrat na Mestalii remizirali z Valencio v prav tako izjemno lepi nogometni predstavi.

Dogajalo se je marsikaj, kopica zapravljenih priložnosti na koncu pa delitev točk, ki je ustrezala predvsem Londončanom.

Valencia je povedla v 40. minuti, ko je zadel Carlos Soler. Vendar že takoj v naslednjem napadu so modri prišli do izenačenja, ko je prvič v dresu Chelseaja gol zabil Mateo Kovačič.

V drugem polčasu gol za goste že v 50. minuti, po ogledu VARa ga je sodnik priznal, strelec pa je bil Christian Pulišič. A netopirji se niso predali in iskali izenačenje. V 65. minuti je Dani Parejo zapravil strel z bele točke. No v 82. minuti pa so domači vendarle prišli do izenačenje in sicer preko Daniela Wassa.

V izjemno zanimivi končni zadetkov gledalci več niso videli.