Cerezo: Anfield ne bi opravil pregleda UEFE

Liga prvakov 19. Feb 202017:16 > 17:19
Julian Finney, Getty Images Sport

Nogometaši Atletica iz Madrida so na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov v izjemnem vzdušju doma pred svojimi navijači z 1:0 premagali aktualnega evropskega prvaka. Atmosfero je po tekmi pohvalil tudi trener domačega kluba Diego Simeone. Klub iz Anfielda pa je zbodel predsednik Atletica.

Argentinec je po tekmi dejal, da je bil prepričan o zmagi še preden je avtobus prispel do tega veličastnega objekta. Pred povratno tekmo pa je Enrique Cerezo, predsednik Atletica nekoliko zbodel klub iz Anfielda.

“Anfield je sijajen stadion, ki ima fantastične navijače. Je pa tudi zelo star stadion. Če bi UEFA opravila tehnični pregled na Anfieldu, ga stadion ne bi opravil,” je za španske medije povedal Cerezo.

Znameniti stadion je v uporabi vse od leta 1884. Povratna tekma je na sporedu 11. marca.