Nagelsmann želi še več: PSG? Pripravili bomo načrt!

Liga prvakov 13. Avg 202023:43 > 23:47
Pool, Getty Images

Trener RB Leipziga Julian Nagelsmann je bil po zmagi v četrtfinalu lige prvakov proti Atletico Madridu (2:1) presrečen, a takoj poudaril, da se ne želi zaustaviti in da si želi še več.

Biki so v četrtek prišli do zgodovinskega uspeha in se po zmagi nad colchonerosi prebili v polfinale lige prvakov. Tam jih čaka PSG.

Normalno je, da ob uvrstitvi v naslednji krog želiš še več. Srečni smo zaradi polfinala, a samo danes. Od jutri so naše misli usmerjene k PSG-ju. To bo težka tekma, a bomo pripravili načrt,” je povedal 33-letni Nemec.

Leipzig je Atletico premagal z golom Danija Olma v 51. minuti in Tylerja Adamsa v 88. minuti. Edini zadetek Atletica je v 71. minuti dosegel Joao Felix.

“V prvem polčasu si nismo ustvarili veliko priložnosti. To je proti Atleticu nemogoče. Tudi mi smo se dobro branili in jih zaustavili. Na koncu je prav naš napad naredil razliko,” je še dodal Nagelsmann.

Leipzig in PSG se bosta pomerila 18. avgusta.