Atalanta po čudežni preobrat v Madridu brez Iličića!?!?

Liga prvakov 16. Mar 202113:31 0 komentarjev
Gasperini Iličić
xGiuseppexMaffiax

Atalanta bo drevi v Madridu skušala nadoknaditi zaostanek s prve tekme osmine finala lige prvakov, ki jo je Real Madrid dobil z 1:0. Italijanski mediji poročajo, da se je Gian Piero Gasperini odločil, da bo Josip Iličić na priložnost čakal na klopi.

Klub iz Bergama bo na povratni tekmi v Madridu lovil zaostenk z 0:1, morebiten preobrat proti najuspešnejšemu klubu v zgodovini lige prvakov pa bi jih še drugo sezono zapored izstrelil med osem najboljših evropskih ekip. Naloga bo zelo zahtevna, nikakor pa ne gre za misijo nemogoče. Atalanta je v zadnjih letih večkrat dokazala, da zna s svojo izredno potentnostjo v napadu premagati vsako ekipo v Evropi.

Nogometna javnost je hkrati še vedno prepričana, da je Atalanta na prvi tekmi izgubila izključno zaradi napačne sodniške odločitve, zato bo drevi še bolj vroče. Naj vas spomnimo, da je na prvi tekmi Real Madrid po sumljivem rdečem kartonu več kot uro igre igral z igralcem več. Igra kraljevega kluba niti približno ni bila na visoki ravni.

Real bo v španski prestolnici vsekakor drugačna ekipa, kot kaže pa vsaj od začetka tekme ne bo ogrožen s strani slovenskega zvezdnika Josipa Iličića. Italijanski mediji trdijo, da bo Gasperini tekm začel s Kolumbijcema Duvanom Zapato in Luisom Murielom, Iličića pa čaka sedenje na klopi. Znova naj bi bil v vlogi jokerja.

Na prvi tekmi je Iličić vstopil kot rezervist, Gasperini pa ga je nato hitro menjal. Do večjih zamer na srečo ni prišlo, je pa Gasperini s svojo potezo pošteno razburil tudi navijače Atalante.

Obračun med Realom in Atalanto je na sporedu ob 21. uri.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!