Čeferin je Florentinu Perezu poslal ostro sporočilo

Liga prvakov 27. Dec 202020:46 0 komentarjev
Catherine Ivill/Getty Images

V zadnjem času se veliko govori tem, da bi lahko Ligo prvakov v nogometu zamenjala superliga, katere velik pristaš je predsednik Real Madrida Florentino Perez.

Predsednik Reala Florentino Perez je pred nekaj dnevi dejal, da bi v nogometu moralo pridi do številnih novosti. Po njegovem mnenju bi bila superliga, v kateri bi nastopali le najboljši evropski klubi, pravi magnet za nogometne navijače.

Mnenja s Perezom ne deli Aleksander Čeferin:

“To so sanje Florentina Pereza zadnjih 30 let, ko mene še niti slučajno ni bilo v nogometu. Dva glavna kandidata za mesto predsednika Barcelone sta se javno izrekla proti superligi, ki bi uničila nogomet. Javno so se proti izrekli Bayern, Juventus, angleški klubi. To je neka ideja, želja tistih oziroma tistega, ki mu je vseeno za ostale v nogometu. In ki gledajo na nogomet od danes do jutri,” je ostro sporočil mož na čelu UEFE.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!