“Dvoboj z Realom bo za nas prava priložnost”

Liga prvakov 14. Dec 202020:36 0 komentarjev
Josip Iličić
Emilio Andreoli/Getty Images

Predsednik Atalante Antonio Percassi je prepričan, da bosta tekmi z Realom v osmini finala Lige prvakov prava priložnost za Josipa Iličića in druščino, da opozorijo nase.

Atalanta je danes na žrebu za osmino finala Lige prvakov dobila Real Madrid. Predsednik kluba iz Bergama Antonio Percassi se zaveda, da je pred Bergamasci pravi izziv.

Real je fantastična ekipa. Govorimo o največjem klubu na svetu. Obračun z njimi bo za nas velika izkušnja in zares smo navdušeni, da se bomo pomerili z njimi,” je dejal predsednik Atalante.

“Ponosni smo, ker smo se znova uvrstili v osmino finala Lige prvakov. Klub zaradi takšnih uspehov raste in se razvija. Takšne tekme nam dajejo priložnost, da opozorimo nase, saj nas bo gledal ves nogometni svet,” je še dejal Antonio Percassi

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!