Generalni sekretar Superlige: Začnemo lahko že septembra!

Liga prvakov 20. Apr 20217:57 > 11:00 0 komentarjev

Generalni sekretar nove Evropske superlige (ESL) Anas Laghari je v intervjuju za Le Parisien napovedal, da bi se lahko tekmovanje evropske elite začelo že septembra.

Superliga je na vse pripravljena. Grožnje z izključitvami nimajo pravne podlage. Časovnico lahko prilagodimo, tekmovanje se lahko začne že prej. Če se uspemo dogovoriti z Uefo, bi se lahko tekmovanje začelo že septembra 2021,” je med drugim v intervjuju povedal Anas Laghari.

Po pravi bombi v noči na ponedeljek se je še isti dan dokazalo, da gre za premišljeno in dobro načrtovano potezo. Ustanovitelji Superlige so tako že v ponedeljek zagnali uradno spletno stran tekmovanja, ob tem pa razkrili tudi nekaj zanimivih imen, ki bodo skrbela za dodano vrednost projekta.

Za javno podobo bo tako skrbela nekdanja tiskovna predstavnica nekdanje premierke britanske vlade Therese May. Na spletni strani je jasno predstavljen format tekmovanja, ki razkriva, da bo v njem igralo 20 najboljših evropskih klubov. 15 mest bo oddanih vnaprej, za pet mest pa se bodo klubi borili v kvalifikacijah.

Ali podpirate ustanovitev Superlige?

Da.
Ne.
Me ne zanima.

Created with Survey Maker

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!