Liga prvakov na SK: Kako se bo razpletla ‘skupina smrti’?

Liga prvakov 8. Dec 20209:46 > 9:49 0 komentarjev
Solskjaer Bruno Fernandes
Bruno Fernandes, O. G. Solskjaer

Ta teden bomo pospremili zaključek skupinskega dela elitne lige prvakov. V torek bo vsekakor najbolj vroče v skupini H, kjer se za preboj v izločilne boje borijo Manchester United, PSG in RB Leipzig.

Najlažje delo čaka francoskega velikana PSG, ki drevi gosti odpisani Bašakšehir. Turki so v tej sezoni lige prvakov prišli do ene zmage, doma so presenetili Manchester United, sicer pa bili daleč od možnosti za vsaj tretje mesto v skupini. V Parizu bodo iskali dostojno slovo od evropskih tekmovanj, PSG pa bo storil vse za zanesljivo zmago, ki bi mu zagotovila prvo mestu v skupini.

Sočasno se bosta merila tudi RB Leipzig in Manchester United. Ekipa Kevina Kampla se bo rdečim vragom doma skušala oddolžiti za visok poraz na Old Traffordu. Unitedu prav zaradi te zmage drevi zadostuje že remi, trener angleške ekipe Ole Gunnar Solskjaer pa zagotavlja, da njegovi fantje ne bodo igrali na remi, saj tak stil igre ni zapisan v njihovih genih. Manchester United je v tej sezoni najbolj nevaren prav v gosteh, kjer je v angleški Premier ligi nanizal že devet zaporednih zmag. Angleži so v Nemčijo pripotovali brez kaznovanega Freda in poškodovanih Edinsona Cavanija ter Anthonyja Martiala, sta se pa v ekipo vrnila David de Gea in Luke Shaw.

Obe tekmi si lahko ogledate samo na Sportklubu od 21. ure naprej. Tekmo RB Leipzig – Manchester United bomo prenašali na Sportklub 1, obračun PSG – Bašakšehir pa na Sportklub 2.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!