“Ni razloga, da bi Mbappe in Neymar zapustila PSG.”

Liga prvakov 14. Apr 202113:48 0 komentarjev
Reuters/Christian Hartmann

Lastnik Paris Saint-Germaina Nasser Al-Khelaifi je po preboju v polfinale lige prvakov medijem zatrdil, da bosta Neymar in Kylian Mbappe tudi v naslednji sezoni igrala v francoski prestolnici.

Svetovni mediji že nekaj časa ugibajo in napovedujejo, da bosta Neymar in Kylian Mbappe po tej sezoni zapustila Park princev. Športni direktor Leonardo je sicer že večkrat poudaril, da pogajanja potekajo, pred kratkim pa razkril, da so na dobri poti, da v klubu zadržijo oba zvezdnika.

Po torkovem uspehu v četrtfinalu lige prvakov protu Bayernu, aktualnemu evropskemu prvaku, se je oglasil tudi prvi mož PSG-ja.

Verjamem, da bo Neymar tudi v naslednji sezoni igral za PSG in da bo še dolgo z nami,” je razkril Nasser Al-Khelaifi in se dotaknil tudi Mbappeja: “Ni razloga, da bi Mbappe in Neymar zapustila klub. Želimo osvojiti ligo prvakov.

PSG se bo v polfinalu lige prvakov pomeril z zmagovalcem dvoboja Manchester City – Borussia Dortmund, ki ga lahko danes od 21. ure naprej spremljate na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!