V ŽIVO na SK: Lahko Nemci ustavijo angleški stroj?

Liga prvakov 24. Feb 20219:58 > 10:10 0 komentarjev
Michael Steele/Getty Images

V sredo zvečer se bosta na prvi tekmi osmine finala lige prvakov v Budimpešti srečala Borussia Monchengladbach in Manchester City. Prenos dvoboja si bosta lahko v živo ogledali na Sportklubu.

Meščani so skupinski del tega tekmovanja zapustili skorajda brez prask. Na šestih tekmah so vpisali 5 zmag ob še 1 neodločenem rezultatu. Dosegli so 13 golov, prejeli pa zgolj enega. V skupini so bili še Porto, Olympiakos ter Marseille.

Borussia na drugi strani je v svoji skupini zasedla 2. mesto za madridskim Realom. Na šestih dvobojih so vpisali po 2 zmagi, remija in poraza. Tako kot Shakhtar so prišli do 8 točk, a je nemška ekipa v izločilne boje napredovala zaradi boljše gol razlike, ukrajinska pa pot nadaljuje v izločilnih bojih evropske lige.

V taboru nemške ekipe so pred nocojšnjo tekmo lahko zaskrbljeni. Na zadnjih petih prvenstvenih srečanjih so zabeležili zgolj eno zmago. City na drugi strani pa je v nizu kar 18 zaporednih zmag in jasno je, da so na tem dvoboju favoriti.

SK

Pred dvobojem je Guardiola na novinarski konferenci, ki je potekala v torek razkril:

“Vsi razen Nathana so pripravljeni. V tem trenutku razmišljam ob izbiri enajsterice. Nisem še povsem odločen ker moram videti kako so si igralci opomogli in kako se počutijo. Odločil se bom na dan tekme.”

Dvoboj med Manchester Cityem in Borussio Monchengladbach si boste lahko od 21. ure dalje ogledali V ŽIVO na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!