V ŽIVO na SK: Liga prvakov, odbojka, NHL in Premier liga

Hokej 17. Feb 20219:03 0 komentarjev
REUTERS/Marcelo Del Pozo
Foto: REUTERS/Marcelo Del Pozo

Sredin spored na naših programih ponuja nogometno ligo prvakov, Sportklub 1. odbojkarsko ligo, angleško Premier ligo in najmočnejšo hokejsko ligo na svetu NHL.

Na Sportklubu 1 boste od 18. ure dalje lahko pospremili dvoboj v Sportklub 1. odbojkarski ligi. Trenutno drugouvrščeni SIP Šempeter, ki je pri 41 točkah bo gostil Nova KBM Branik, ki se nahaja mesto za njim in ima štiri točke zaostanka.

Od 20.45 dalje čaka ljubitelje nogometa prva tekma osmine finala lige prvakov med Sevillo in Borussio iz Dortmunda.

Takoj po tem dvoboju pa boste na svoj račun prišli ljubitelji najmočnejše hokejske lige na svetu NHL. Od 23. ure dalje boste lahko pospremili dvoboj med Carolino in Florido.

Na Sportklubu 2 vas čakata dve tekmi angleške Premier lige. Ob 19. uri bo Burnley v zaostali tekmi 17. kroga gostil Fulham, ob 21.15 pa bo na Goodison Park na sporedu derbi in prav tako zaostala tekma 16. kroga med Evertonom ter Manchester Cityem. V noči iz srede na četrtek pa vas ob 1. uri zjutraj čaka NHL. Toronto bo na svojem ledu gostil Ottawo.

Celoten spored vseh športnih dogodkov je vselej dosegljiv tukaj.

Sportklub, kjer je šport doma!

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!