Zidane: Ne razmišljam o odstopu, nismo si zaslužili poraza

Liga prvakov 2. Dec 20208:03 > 8:20 0 komentarjev
Zinedine Zidane
FOTO: Guliverimages.

Francoz Zinedine Zidane je po novem razočaranju Real Madrida v ligi prvakov zatrdil, da ne razmišlja o odstopu z mesta trenerja kraljevega kluba.

Madridčani so v torek na tekmi 5. kroga skupinskega dela lige prvakov z 2:0 izgubili proti Šahtarju iz Donecka. Za Real je to že drugi letošnji poraz med evropsko elito, posledično pa so los blancosi s sedmimi točkami na lestvici na zares skromnem tretjem mestu.

Ne, ne bom odstopil,” je bil po tekmi z mediji odkrit Zidane in nadaljeval: “Smo v težkem obdobju, a ne bomo odnehali, še naprej se bomo borili. Odigrali smo odličen prvi polčas, ko bi lahko povedli…

Real je sicer v veliki krizi, saj je pretekli konec tedna izgubil tudi v La Ligi, ko je aktualne španske prvake premagal Alaves.

Na omenjeni tekmi nismo igrali dobro. Danes smo in zato si nismo zaslužili poraza. A nogomet je takšen. Hitro se moramo pobrati in se pripraviti na naslednjo tekmo. Moramo si pomagati, samo skupaj zmoremo.

Real Madrid bo ta konec tedna v La Ligi igral s Sevillo, prihodnji teden pa na tekmi zadnjega kroga skupinskega dela lige prvakov proti Borussii iz Mönchengladbacha lovil preboj v izločilne boje lige prvakov.

La Ligo in ligo prvakov lahko spremljate na Sportklubu!

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!