Mandarić že našel zamenjavo, Sežana trenerska “La Masia”?

Nogomet 9. Jan 202116:25 > 16:49
NK Olimpija Ljubljana

Po poročanju časnika Delo je Milan Mandarić že našel zamenjavo za pred kratkim odpuščenega Dina Skenderja. Pri Olimpiji naj bi to jutri sporočili tudi uradno.

Če ne bo kakšnih presenetljivih zasukov bo novi trener nogometašev Olimpije Goran Stanković, ki je lani septembra pri sežanskem prvoligašu CB24 Tabor nasledil Maura Camoranesija.

Ljubljančan je bil pri Olimpiji v pretekli sezoni trener mladinskega moštva s katerim je bil najboljši v Sloveniji. Nato je bil nekaj časa tudi še vodja mladinske šole. V 1.SNL je na klopi kluba iz Sežane debitiral v 3. krogu proti Aluminiju (3:1). Tabor s tekmo manj po prvem delu sezone zaseda 6. mesto (24 točk).

Očitno pri Sežani postajajo prava “La Masia” za trenerje. Pred tem je k Domžalam odšel Andrej Razdrh, Mauro Camoranesi je odšel v Maribor, njegov pomočnik, ki je pred tem tudi samostojno vodil sežanski klub Amir Sulejmanović pa si je praktično takoj našel delo pri Rudarju iz Velenja.

Stanković je bil sicer omenjen kot kandidat za glavnega trenerja še pred prihodom Dina Skenderja.