Portugalci po sijajnem finišu do zmage

uefa.com

Z nedeljskima tekmama se zaključuje skupinski del evropskega prvenstva v futsalu, ki ga gostijo Stožice. Portugalska je na prvi tekmi s 5:3 ugnala Ukrajino.

Tudi v nedeljo se je v Stožicah zbralo kar nekaj gledalcev. Tekma reprezentanc, ki sta si napredovanje že zagotovili, ni razočarala in je postregla z ogromno lepimi akcijami.

Portugalci so prvi polčas dobili z zadetkoma Tiaga Brita in Joaa Matosa. Ukrajinci so v drugem delu po vsega štirih minutah izenačili, zadela sta Razuvanov in Korolišin, nato pa je sledil silovit finiš Portugalcev. V 34. minuti je zadel Pedro Cary, zmago pa sta potrdila še Nilson Miguel in Ricardinho.

Ukrajina je do konca lahko le še ublažila poraz, v zadnjih sekundah je zadel Petro Šoturma.