Ajax pripravil novo pogodbo za ten Haga

Nogomet ostalo 18. Apr 201912:49 > 13:09
Getty Image/Denis Doyle / Stringer

Amsterdamski nogometni klub Ajax želi po nedavnih uspehih in uvrstitvi v polfinale Lige prvakov zadržati svojega glavnega trenerja Erika ten Haga.

Nogometaši Ajaxa iz Amsterdama v tej sezoni navdujušejo vse prave ljubitelje nogometa, na poti osrečevanja pa so si zagotovili tudi mesto v polfinalu Lige prvakov, to pa je odprlo tudi ogromno pogovorov, saj je zanimanje za trenerja in njegove soigralce na trgu igralcev močno naraslo.

Da niso samo igralci tisti, okoli katerih se odvijajo prestopne sage, je jasno že nekaj časa, zato se je Ajax odločil, da bo storil vse, da na trenerski klopi zadrži Erika ten Haga.

Športni direktor Ajaxa Marc Overmars je dejal, da je klub že pripravil novo pogodbo za trenerja.

“V teh dneh se bomo dobili z Erikom in se pogovarjali o vseh tematikah. Predpostavljam, da bo vse v redu. On je zelo uspešen v svojem poslu in nadaljevanje sodelovanja bi bila dobra novica za Ajax,” je dejal Overmars.