Dober pri Fantasyu – dober za službo skavta pri Legiji!

Nogomet ostalo 18. Jun 201919:52 > 19:53
Printscreen

Eden najboljših igralcev Fantasya na svetu, Rui Marques, je dobil službo skavta pri Legiji iz Varšave.

Vsi, ki igrate nogometni Fantasy veste kako veliko znanja zahteva sama igra. Sploh če želite biti med najboljšimi. Eden od najboljših igralcev je zahvaljujoč igri dobil službo skavta pri Legiji iz Varšave.

Nekdanji študent ekonomije je v preteklosti sicer že sodeloval s Sportingom iz Kansas Citya. Pogovarjal se je tudi z vodilnimi pri Portu, toda na koncu dogovora ni bilo. Še pri enem portugalskem klubu, Estorilu, pa so bili mnenja, da je lahko njegov talent v pomoč.

“Pri Estorilu so na moje priporočilo pripeljali dva nogometaša. Eden od njih je odšel zgolj po pol leta, ko ga je klub prodal za milijon funtov,” je dejal Rui Marques in dodal: “Prejšnji teden so me poslali na Škotsko, kjer sem bil prisoten na tekmi proti Cipru. Tja so me poslali, da sem spremljal nekaj nogometašev Cipra, ki bi morebiti lahko okrepili klub.”