Ibra v dresu Hammarbyja!

Nogomet ostalo 26. Nov 20199:16 > 9:16
Alexander Hassenstein/Getty Images

Zlatan Ibrahimović je na socialnih omrežjih objavil dres švedskega Hammarbyja z njegovim priimkom.

Izkušeni napadalec je objavil fotografijo švedskega kluba Hammarby, na njegovi hrbtni strani pa se je pojavil njegov priimek. Objava se je znašla na njegovih uradnih profilih socialnih omrežij.

Čeprav je del javnosti pomislil na to, da je Ibrakadabra na ta način razkril, kjer bo nadaljeval svojo kariero, so drugi še vedno skeptični in sumijo v kaj takšnega. Uradne potrditve tekom današnjega dneva nismo dočakali z nobene strani. Hammarby je sezono v domačem prvenstvu končal na tretjem mestu, kar pomeni da bo v prihodnji sezoni igral v prvem krogu kvalifikacij za Ligo Europa.

Ibrahimovića, ki je končal svoje sodelovanje z LA Galaxyjem, mediji širom sveta že dalj časa povezujejo z mnogimi klubi, najbolj pogosto se omenjata kluba, ki sta zaenkrat pokazala tudi največ interesa za švedskega napadalca bošnjaških korenin, AC Milan in Bologna.