Crvena zvezda do 19. prvenstvene zmage v sezoni

Nogomet ostalo 7. Feb 202116:47 0 komentarjev
REUTERS/Marko Djurica

Nogometaši Crvene zvezde so danes v Novem Pazarju odigrali svojo prvo tekmo v spomladanskem delu sezone. Četa Dejana Stankovića je slavila s 3:1 in se tako od drugouvrščenega Partizana znova oddaljila na debelih 9 točk.

Beograjčani so mrežo tekmeca načeli že v 2. minuti srečanja, ko je podajo Bena s kota realiziral branilec Rodič, na katerega je obramba gostiteljev povsem pozabila.

Pričakovati je bilo, da bo Crvena zvezda povsem povozila tekmeca, a treba je poudariti, da aktualnim srbskim prvakom igra ni povsem stekla. V igri Beograjčanov je bilo precej elementov, ki jih bo moral Stanković popraviti do tekme z Milanom, ki bo na sporedu že čez slaba dva tedna.

V 56. minuti je vodstvo Crvene zvezde podvojil Miran Pavkov, ki je dosegel 3. gol v sezoni.

Le 5 minut kasneje se je Novi Pazar vrnil v tekmo. Cisse je bil tisti, ki je premagal Borjana. Rdeče-beli so tako prejeli šele osmi zadetek v letošnji sezoni.

V 76. minuti je dokončne dvome o zmagovalcu razblinil Mirko Ivanić, ki je z roba kazenskega prostora poskrbel za končnih 1:3.

Crvena zvezda ima po 20 odigranih tekmah kar 56 točk. Četa Stankovića v tej sezoni še vedno ne pozna poraza.