Kronaveter podaljšal pogodbo z Mariborom

Nogomet ostalo 6. Apr 202116:49 0 komentarjev
Grega Wernig

Iz tabora Maribora so poročili, da so podajšali sodelovanje s 34-letnim vezistom Rokom Kronavetrom.

Rok Kronaveter bo v Ljudskem vrtu ostal najmanj do konca naslednje sezone.

“Rok s svojimi izkušnjami in kvaliteto pomeni dodatno vrednost za ekipo. Želja je bila obojestranska, dogovor temu primerno hiter. Tudi zaradi njegovega motiva po ustvarjanju novih skupnih uspešnih zgodb je bila odločitev o podaljšanju zelo lahka,” je dejal športni direktor Maribora Marko Šuler za klubsko spletno stran.

“Vesel sem, da bom lahko še eno leto pomagal ekipi. Zahvaljujem se klubu za zaupanje, ni nam bilo treba zapravljati časa za pogajanja, saj so skupni nameni dobro znani. Prva želja je, da bi že v zaključku letošnje sezone uresničili zastavljen cilj, naslov prvaka. Počutim se sposobnega, da tudi v prihodnje igram na ustreznem nivoju in pomagam moštvu k novim uspehom,” pa je po podpisu pogodbe dejal Kronaveter, ki je v tej sezoni dosegel 7 golov na 23 tekmah v slovenski ligi.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!