Milan Tučić se vrača v matični klub

Nogomet ostalo 30. Jan 202112:33 > 15:14 0 komentarjev
NZS

Kratka avantura pri belgijskemu Leuvnu napadalcu iz Ljubljane ni uspela. Vrnil se je v domovino.

Potem, ko je za belgijski klub OH Leuven odigral le tekmo in se ni uspel uveljaviti, se nekdanji član izbrane vrste U-21 vrača v svoj matični klub NK Bravo, kjer je med letoma 2015 in 2017 na 47 srečanjih dosegel prav toliko zadetkov.

Pot ga je potem vodila v NK Rudar, kjer je med drugim, kot se verjetno spomnete, z odlično predstavo in hat-trickom poskrbel za remi proti ljubljanski Olimpiji. Odslej bo kot posojen nogometaš spet nosil rumeno-modro opravo.

Mimogrede, Tučić je že na današnji prvi tekmi po vrnitvi za Bravo samo v prvem polčasu dosegel dva zadetka. Njegova žrtev pa avstrijska zasedba Wacker Innsbruck.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!