Pristaši AIK Solne navijali v nakupovalnem centru!

Nogomet 2. Maj 202121:38 0 komentarjev

Navijači švedskega prvoligaša so s protestom pokazali "srednji prst" državnim organom, ki še zmeraj vztrajajo pri tem, da na tekmah državnega prvenstva ne sme biti publike.

Green Dragons, Viole, Gringosi in ostali pristaši slovenskih nogometnih klubov si bodo verjetno tole zabeležili. Navijači švedskega prvoligaša AIK iz stockholmske četrti Solna, so se v znak protesta, ker na stadione še zmeraj ne smejo, zbrali v enem izmed nakupovalnih centrov ter tam glasno navijali ter odeti v klubske barve vihrali z zastavami.

S tem so želeli opozoriti na – za njihove pojme – absurden zakon tamkajšnje vlade, da so nakupovalni centri odprti, stadioni pa morajo na začetku državnega prvenstva samevati.

AIK je po štirih odigranih tekmah švedskega državnega prvenstva s tekmo več na prvem mestu z mestnim tekmecem Djurgardnom.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!