Rodolfo Vanoli blizu dogovora s Koprom

Nogomet ostalo 16. Feb 202119:16 > 19:21 0 komentarjev
FC Koper/Facebook

V ponedeljek se je, po tem, ko je izgubil na uvodnih dveh tekmah v spomladanskem delu prvenstva, s Koprom razšel Miran Srebrnič. Njegov naslednik naj bi bil znan v kratkem, glavni kandidat za prevzem ekipe iz Bonifike pa naj bi bil bivši trener Olimpije Rodolfo Vanoli.

Pri športnem časniku EkipaSN so že včeraj poročali, kateri so glavni kandidati za prevzem Kopra. Za to mesto se potegujejo Dino Skender, ki je v prvem delu te sezone vodil Olimpijo, dozdajšnji selektor slovenske U-19 reprezentance Agron Šalja, nekdanji trener Hajduka Zoran Vulić in Rodolfo Vanoli.

Športni direktor kluba Boško Županović naj bi bil po zadnjih informacijah zelu blizu dogovora z italijanskim trenerjem, ki je leta 2016 Olimpijo popeljal do državnega naslova. V kratkem naj bi nov trener Kopra torej postal Rodolfo Vanoli.

58-letni strateg naj bi že dalj časa podrobno spremljal dogajanje na Bonifiki. Sicer pa je nazadnje vodil italijanski klub Bisceglie, ki igra v Serie C.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!