Simon Rožman ni več trener Rijeke

Nogomet ostalo 28. Feb 20211:26 0 komentarjev
REUTERS/Ciro De Luca

Klub iz Rujevice je sporočil, da je prekinil sodelovanje s slovenskim strokovnjakom Simonom Rožmanom.

Po domačem porazu s Hajdukom je Simon Rožman ponudil svoj odstop, uprava Rijeke pa ga je sprejela.

37-letni Celjan je na Reko prišel leta 2019. V lanski sezoni se je z Rijeko veselil lovorike v hrvaškem pokalu, v tej sezoni pa se je klub iz Rujevice pod njegovo taktirko preiskusil tudi v Ligi Europa. Rožmanova četa je v skupini z Napolijem, Real Sociedadom in AZ Alkmaarjem osvojila 4 točke, a se morala sprijazniti z zadnjim mestom.

Številni mediji že namigujejo, da bi lahko Rožman na klopi Maribora nasledil Maura Camoranesija. Mariborčane je sicer na zadnjih dveh tekmah uspešno vodil Saša Gajser.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!