Ob 21:00 na SK 3: Bo Barca znova skočila pred Real?

La liga 15. Mar 202111:17 > 14:26 0 komentarjev
getty images

Potem ko je Atletico remiziral in Real v izdihljajih prišel do pomembne zmage, bo nocoj svojo nalogo v 27. krogu La lige opravila še Barcelona, ki jo ob 21:00 čaka domači obračun proti Huesci - v živo na SK 3.

Za Barcelono proti zadnji Huesci šteje samo zmaga, medtem ko bodo gostje na krilih neobremenjenosti poskušali priti do velikega presenečenja na Camp Nouu. “Ekipa se dobro počuti. Res je, da bomo igrali v neobičajnem terminu v ponedeljek zvečer. Lahke tekme ne obstajajo, mi se moramo dokazati na vsaki,” trener Barcelone Ronald Koeman vseeno opozarja, da bodo morali od prve minute resno pristopi k srečanju.

Nizozemec poudarja, da bitka za naslov še zdaleč ni izgubljena. Sploh ob dejstvu, da je Atletico v zadnjem času zapravil nekaj točk. “Atletico izgublja tekme? Dejal sem, da bo to dolga sezona. Ni bilo normalno, da je Atletico v prvem delu sezone osvojil toliko točk. Od začetka so učinkoviti, vendar je težko vztrajati v takšnem ritmu skozi celotno sezono,” je dejal Komean in dodal: “Messi lahko jutri po številu tekem za Barcelono izenači rekord Xavija? To je neverjetno, obenem pa govori, kaj je Xavi naredil za klub. Prav tako to kaže, kako je Messi pomemben za Barcelono in nadejam se, da bo ostal v klubu in še naprej osvajal lovorike.”

Srečanje med Barcelono in Huesco od 21:00 naprej spremljajte v živo na SK 3.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!