Kahlenberg okužen s Koronavirusom!

Uncategorized 5. Mar 202016:55 > 16:58
Sara Strandlund/EuroFootball/Getty Images

Nekdanji reprezentant Danske Thomas Kahlenberg je zbolel za Koronavirusom med bivanjem v Amsterdamu. Kljub simptomom je Kahlenbeg po poročanju Danskih medijev v dobrem stanju.

Vsi, ki so bili v prejšnjih dneh v kontaktu z njim so za 14 dni poslani v karanteno, med njimi pa je tudi osebje Brondbyja, s katerim je bil med tekmo Brondbya in Lyngbyja.

V karanteni bodo 14 dni preživeli igralec Joel Kabongo, pomočnik glavnega trenerja Martin Retov, analitik Jimmy Brinksby, športni psiholog Christian Engel, administrativni direktor Ola Palma, tako kot tudi Martin Ernskov in Casper Joergensen iz Lyngbyja. Nihče od njih zaenkrat ne kaže znakov Koronavirusa, ob tem pa je v karanteni še osem drugih ljudi, ki so tako ali drugače povezani z Brondbyjem.

Športni direktor kluba Carsten Jensen je pozval vse, ki so bili v kontaktu z Kahlenbergom, da se javijo klubu. Vodstvo danske Superlige zaenkrat ne razmišlja o prestavitvi tekem.