Super Mario ostaja na Azurni obali

Uncategorized 25. Jun 201720:04 > 20:07

Govorice so zdaj dobile tudi uradno potrditev. Italijanski napadalec Mario Balotelli je za dodatno leto podaljšal pogodbo s francoskim prvoligašem Nico.

Twitter, OGC Nice

Mario Balotelli je v Nico prestopil v lanski sezoni, ko je končal z igranjem za Liverpool. Takrat je nekdanji čudežni italijanski deček z Nico podpisal enoletno pogodbo in obudil svojo kariero.

Balotelli je s svojimi dobrimi igrami zaprl usta kritikom in s svojim klubom osvojil fantastično tretje mesto v Ligue 1.

Nekdanji napadalec Milana, Interja in Manchester Cityja je na 28 tekmah dosegel 17 golov, s tem dosežko pa je vodilne v klubu prisilil v to, da so mu ponudili novo pogodbo. Super Mario je ponudbo sprejel in tako dokazal, da mu je na Azurni obali res lepo.

Nica bo z začetkom sezone napadla tudi uvrstitev v ligo prvakov, Balotelli pa bo v kvalifikacijah zagotovo glavno orožje v napadu.