Berić na izhodnih vratih Saint-Ettienna

Uncategorized 21. Avg 201719:44 > 20:01
profimedia

Slovenski nogometni reprezentant Robert Berić je na pragu odhoda iz St. Etienna. Novi trener Oscar Garcia ga ne vidi v svojih načrtih, a očitno prav dolgo novega delodajalca Krčan ne bo iskal, saj so se zanj ogreli vsaj trije klubi.

Francoski mediji poročajo, da je najbolj verjeten odhod napadalca k Anderlechtu, v igri pa naj bi bila tudi prestop v Leganes ter vrnitev v Rapid. Vse tri opcije so v sklopu posoje igralca, saj je prodaja bolj malo verjetna.

Francoski mediji poročajo, da Garcia išče novega napadalca, kar je še okrepilo govorice, da bo moral Berić še do izteka prestopnega roka zamenjati klub. Za nekdanjega napadalca Maribora, Sturma in Rapida se je resno ogrel največji belgijski klub Anderlecht.

Berićeve številke v St. Etiennu niso slabe, saj je skupno nastopil na 45 tekmah in dosegel 14 zadetkov, za njim pa je ponesrečena sezona, v kateri je ob hudih težavah s poškodbami zbral vsega 22 nastopov in dosegel šest zadetkov.