Mega ponudba za Rabiota, da podaljša s PSG-jem

Getty Image

Francoski mediji poročajo, da želi šejk Al-Khelaifi na vsak način obnoviti pogodbo z Rabiotom in mu je pripravljen plačati zajetno vsoto.

Prihodnost Adriena Rabiota je še vedno v zraku in zaenkrat kaže, da sta ostali 2 možnosti – nadaljevati v PSG-ju ali oditi v Barcelono. Katalonci si ga močno želijo in tudi Rabiot jim je naklonjen, a na drugi strani je šejk Al-Khelaifi, ki se ne namerava pogajati z Barco.

Paris United poroča, da je prišlo tako daleč, da je pariški šejk zahteval ponudbo za Adriena preko njegove matere in agentke Veronique. V pogodbi naj bi mu ponudil mesečno plačo pol milijona evrov, kar pomeni 6 milijonov evrov letno.

Gre za strateško marketinško potezo Al-Khelaifija, s katero bi prepričal Rabiota, naj ostane v Parizu, in da je in bo še naprej pomemben član ekipe.

Naj spomnimo, da je želel PSG, v primeru odhoda Rabiota v Barcelono, pripeljati v Pariz N’Goloja Kanteja (27), zveznega igralca Chelsea, a klub Romana Abramovicha ni želel niti slišati o tem.