Song po infarktu bije bitko za življenje

Uncategorized 3. Okt 201613:32 > 13:36
Getty Image

Legendarni branilec kamerunske reprezentance Rigobert Song je po infarktu v komi in se po poročanju francoskih časnikov bori za svoje življenje. Kamerunecje s 137 nastopi še danes rekorder v zgodovini tamkajšnje reprezentance.

Za Songom je sicer dolga in uspešna klubska kariera, ki jo je sklenil leta 2010 pri turškem Trabzonsporju.

“Želim ti veliko poguma in upam, da boš kmalu spet zdrav, veliki brat,” se je na socialnih omrežjih oglasil Songov dolgoletni reprezentančni soigralec Samuel Eto’o.

Song se je v Evropi sprva uveljavil v majici francoskega Metza, v Angliji pa so ga nogometni navdušenci spoznali kot člana Liverpoola in West Ham Uniteda. V svojikarieri je igral še za FC Koln, Lens, Galatasaray in Trabzonspor.

Lani je kratek čas vodil tudi reprezentanco Čada.