Robert Berič podaljšal s St. Etiennom!

Uncategorized 20. Feb 201923:23 > 23:25

Robert Berić, ki bi mu pogodba s sedanjim delodajalcem potekla s koncem letošnje sezone, je sodelovanje s St. Etiennom podaljšal do leta 2022, so v večernih sredinih urah sporočili iz tabora desetkratnega francoskega prvaka.

“Podaljšanje pogodbe s klubom je bila vselej moja prioriteta, saj sem zelo povezan z mestom, klubom in navijači, ki me zelo podpirajo od prvega dne v klubu. Tukaj sem se ustalil in imam veliko motiva, da pokažem največ svojega znanja. Nadejam se, da bomo še naprej uresničevali skupne cilje,” je po podaljšanju sodelovanja dejal reprezentančni napadalec Robert Berič.

Krčan se je francoskemu rekorderju po številu naslovov državnega prvaka pridružil ob koncu poletja 2015, za zelene pa je na 75 tekmah dosegel 27 zadetkov.