PSG znova brez zmage, Cavani zapravil enajstmetrovko

Getty images/Michael Regan

Nogometaši PSG-ja nadaljujejo z neprepričljivimi predstavami ob koncu sezone, potem ko so proti Nici osvojili samo točko (1:1).

Povezano

Gledalci so oba zadetka videli v drugem polčasu. Povedli so gostje in to v praktično prvi akciji v drugem polčasu.

Dante je poslal dolgo žogo proti Ignatiusu Ganagu, ki je lepo zadel iz roba kazenskega prostora. Domači so se izenačenja veselili 15 minut kasneje, ko je iz bele točke v polno meril Neymar.

PSG je v zadnji tretjini srečanja krenil v popolno ofenzivo, s katero bi prišel do preobrata in zmage. Najlepšo priložnost so imeli v 92. mminuti, ko so imeli na voljo še drugi strel iz bele točke. Odgovornost je tokrat prevzel Edinson Cavani, vendar je njegov strel ubranil vratar gostov Daniel Benitez.

Parižani, ki so si naslov zagotovili pred dvema krogoma, so na zadnjih petih tekmah v Ligue 1 ob remiju proti Nici vpisali eno samo zmago ob treh porazih, nedavno pa so izgubili tudi v finalu francoskega pokala proti Rennesu.

Nica ima po neodločenem izidu 52 točk, kar je dovolj za sedmo mesto.