Marseille našel zamenjavo za Balotellija

Uncategorized 6. Avg 201918:22 > 18:28
Demian Alday/Getty Images

Argentinski napadalec Dario Benedetto je novi nogometaš Olympiquea iz Marseilla.

Dario Benedetto bo pri Marseillu nosil številko 9, ki je bila prej rezervirana za Maria Balotellija, ki je zapustil klub potem, ko se mu je iztekla pogodba.

Argentinec je prišel iz Boce Juniors za katere je v treh sezonah dosegel 45 zadetkov.

Z Marseillom je podpisal pogodbo za štiri leta, prestop pa je ocenjen na 17 miljonov evrov.

Benedetto ima 29 let. Petkrat je tudi oblekel dres argentinske reprezentance. V svoji karieri je igral še za argentinski Arsenal de Sarandi ter mehiška kluba Tijuana in America.

Gre za drugo okrepitev francoskega kluba v tem prestopnem roku. Pred tem so v klub pripeljali Alvara Gonzaleza. Treba pa je seveda dodati tudi to, da bodo sezono začeli z novim trenerjem. Andre Villas-Boas je na klopi zamenjal Rudija Garcio.