Djibril Cisse se želi vrniti na zelenice

Uncategorized 13. Maj 202015:52 > 15:53
Paul Gilham, Getty Images Sport

Djibril Cisse je lani "kopačke obesil na klin", toda zdaj se želi vrniti na zelenice. 38-letnika motivira misel na jubilejni 100 zadetek v Ligue 1.

Djibril Cisse je po koncu nogometne kariere hitro našel nov hobi. Postal je “DJ” – nastopil je tudi v ljubljanskem nočnem klubu Cirkus.

38-letnik je v svoji bogati karieri nastopal za Auxerre, Liverpool, Marseille, Sunderland, Panathinaikos, QPR in še za mnoge druge klube. Za francosko reprezentanco je zbral 41 nastopov in dosegel 9 zadetkov.

V francoski Ligue 1 je dosegel 96 golov. Želi si doseči magično stotico.

Na začetku sem se le šalil, toda sedaj je to postala realna želja. Vedno sem si želel v Ligue 1 doseči 100 golov. Moti me, ker mi manjkajo samo 4 goli. Če ne bom poskusil, celo življenje ne bom imel mira,” je o morebitni vrnitvi spregovoril Cisse.

Morda obstaja klub, ki bi me želel kot “zlato menjavo”. Nimam moči za 90 minut. Tudi sam se tega zavedam,” je še dodal 38-letnik.