Marseille vrnil v LP in dobil novo pogodbo

REUTERS/Jean-Paul Pelissier

Vodtvo Olympiqua iz Marseilla je glavnemu trenerju Andreu Villasu-Boasu ponudilo novo triletno pogodbo (2+1), so potrdili na uradni strani francoskega kluba.

Andre Villas-Boas je v Marseille prišel leta 2019 po enomesčnem premoru po koncu sodelovanja s kitajskim klubom Shanghai SIPG.

Vodilni možje enega najpopularnejših francoskih klubov so zadovoljni z delom 42-letnega trenerja, zato niti ni čudno, da so mu ponudili novo dveletno pogodbo z možnostjo, da v klubu ostane še dodatno leto, v kolikor bi se klub uvrstil v Ligo prvakov.

“Naš predlog kaže popolno zaupanje Marseilla v trenerske kvalitete Villasa Boasa, s katerim želi klub izpisati pomembno stran v svoji moderni zgodovini,” so zapisali pri Marseillu, ki ga je pred časom zapustil športni direktor Andoni Zubizarreta.

Marseille je v sezoni 2019/20, ki je bila prekinjena zaradi koronravirusa, zasedel drugo mesto v Ligue 1 in se po sedmih letih znova uvrstil v Ligo prvakov.