Fabinho: Vemo, da nas bo Mbappé zapustil

Uncategorized 26. Mar 201715:37 > 15:39
Michael Steele, Getty Images Sport

Francoski super talent Kylian Mbappé v letošnji sezoni blesti v dresu Monaca, še posebej je opozoril nase na obeh tekmah osmine finala Lige prvakov proti Manchester Cityju. Njegov klubski soigralec Fabinho pa pravi, da so se s soigralci že sprijaznili z Mbappéjevim odhodom.

Šele 18-letni napadalec je v tej sezoni dosegel že 19 golov, dodal 11 asistenc, za povrh pa je pred dnevi vpisal še debitantski nastop v francoski reprezentanci.

Jasno je, da so se zanj ogreli najboljši in najbogatejši evropski klubi, ki ga že poleti želijo spraviti v svoje vrste. “Vemo, da bo slej ko prej končal v Realu, Barceloni, ali kateremu drugemu klubu podobnega formata, ampak do takrat bomo uživali v njegovi igrah v Monacu,” je dejal Fabinho.

“Fantastičen je. Zelo je zrel, sploh ne kaže, da je star komaj 18 let. Svojo zrelost kaže tudi zunaj terena, kar je zelo redko pri mladih igralcih, ki tako hitro napredujejo,” je še dodal vezist Monaca.